Dýňový koláč bez mléka s kokosovým mlékem

Dýňový Koláč Bez Mléka s Kokosovým Mlékem

Naplňte svůj kuchyňský kout spolu s prázdninovou vůní dýňové chuti! Tento mléčný zcela bezplatný dýňový koláč spolu s kokosovým mlékem je ve skutečnosti lahodně jednoduchý. Tradiční americké jídlo na Den díkůvzdání připravené tak, aby vyniklo na sporáku za 10 minut!

Proč se našemu týmu líbí toto?

Získejte tento chutný dýňový koláč z kokosového mléka na sporáku za 10 minut! Vše, co potřebujete, je ve skutečnosti hrstka jednoduchých komponentů pro zubní výplň z dýňového pudinku a také ledový křehký chléb pro zachování příležitosti.

Přestože je vytvořeno spolu s kokosovým mlékem, neupřednostňuje jako kokos! Chuť je vlastně to, čemu rozumíte, stejně jako u konvenčního kořeněného dýňového koláče.

Droboučká kůrka i chutě radí našemu týmu pudinkové dorty, prakticky jako by se chutě vanilkového kousku i perníčku spojily přímo do jedné úžasné dobroty.

Je snadné upravit pokrm s využitím bezlepkových i mléčných zcela doplňkových složek tak, aby vyhovoval jakémukoli typu zvláštních nutričních požadavků. Kromě toho, že koláč je ve skutečnosti typicky bez kůrky (tj. pečený bez kůrky na vedení), je navíc rychlý a jednoduchý na přípravu.

Dýňový Koláč Bez Mléka s Kokosovým Mlékem

Co přesně je Pumpkin Pie?

Dýňový koláč se obvykle těší na podzim a velmi brzy v zimní sezóně (říjen i listopad), kdy dýně zůstává v Kanadě a USA. Nejlépe se o ní mluví jako o konvenčním pochoutce na Den díkůvzdání, spolu s dýní je ve skutečnosti známkou příležitosti sbírat.

Tato skvělá pochoutka funguje jako kořeněný dýňový pudink pečený v křehkém koláči. Tam, kde počáteční koláč využívá odpařené nebo dokonce kondenzované mléko, tento veganský kokosový dýňový koláč využívá kokosové mléko, aby získal koláčové mléko zcela zdarma.

Komponenty

Na koláč:

1 rozmražený plát křehkého chleba
400 g dýně dušené nebo i dušené a po vychladnutí nakrájené na plátky
400 g kokosového mléka
3/4 hrnku nahnědlého cukru naloženo
3 vejce
1 lžička mleté ​​skořice
2 lžičky mletého zázvoru
1 lžička muškátového oříšku
1/4 lžičky mletého hřebíčku
vymačkejte sodík

Volitelné polevy:

šlehané mléko zcela bezplatné nebo dokonce běžné
šlehané kokosové mléko
kokosové gelato
skořice
moučkový cukr / moučkový cukr

Pokyny

Na koláč:

Předehřejte kamna na 220°C/430°F.

Získejte 1 list křehkého chleba (rozmrazeného) a nasbírejte kulatý koláč. Můžete snadno získat tak preferované nebo dokonce snadné jako vy, jako například spolu s kůrkou – náš tým jednoduše zmenšil okraje mimo naše, takže se prostě nevisely nad jídlem.
1 plátek křehkého chleba
V mixovací nádobě (spolu s lapacím mixérem) nebo dokonce mixéru vynikněte dýni, kokosový krém, nahnědlý cukr, vejce, skořici, zázvor, muškátový oříšek, hřebíček a také sodík a rozmixujte cokoli do změknutí.
400 g dýně, 400 g kokosového mléka, 3/4 hrnku nahnědlého cukru, 3 vejce, 1 lžička mleté ​​skořice, 1 lžička mletého zázvoru, 1 lžička muškátového oříšku, 1/4 lžičky mletého hřebíčku, vymačkejte sodík
Vložte dýňovou směs přímo do vašeho koláče vyloženého pečivem, ponechte za sebou malý kousek oblasti vycházející z přední části koláče (asi ½ centimetru nebo dokonce ¼ palce), takže při přípravě jídla nepřeteče.
Pečlivě umístěte koláč přímo do sporáku a připravte jej na 15 minut při 220 °C/430 °F, před snížením teploty na 180 °C/350 °F a vařením po dobu 1 hodiny.
Zkouška, zda se koláč připravuje vložením párátka a zda vypadá čistý – je připraven!

Provádějte útulně: Provádějte okamžitě společně s vybranými zálivkami.
Proveďte chlazené: Úžasné nezaměstnané po dobu 1-2 hodin před vložením do chladničky, stejně jako umožnění chlazení přes noc.