ARAŠÍDOVÉ MÁSLO RÝŽE KRISPIOVÉ POTŘEBY

ARAŠÍDOVÉ MÁSLO RÝŽE KRISPIOVÉ POTŘEBY

Pochoutky bez pečení jsou ve skutečnosti některé z mých oblíbených, zvláště když je přežitek skutečně teplý, stejně jako nechci zapínat sporák. Určitě nejen, že jsou ve skutečnosti snadné na přípravu, ale pokaždé vypadaly chutně!

Zatímco tradiční variace nikdy nezmizí z designu, moje nabídka s arašídovým máslem Rice Krispie je ve skutečnosti extra-speciální, vytvořená spolu se sametovým arašídovým máslem, aby zahrnovala mnohem více nádhery a chuti při každém útoku.

Pokud jste skutečně vyznavači arašídového másla a zároveň máte opravdu skvělý chrup, tyto nabídky nepečeného obilí budou určitě přímo ve vaší ulici! Ačkoli je ve skutečnosti snadné vydělat, budete potřebovat trochu více než 2 hodiny, než si je můžete snadno užít. Obchody vyžadují příležitost k vychladnutí a zpevnění před tím, než je můžete snadno poskládat přímo do provedení a dílů.

ARAŠÍDOVÉ MÁSLO RÝŽE KRISPIOVÉ POTŘEBY

🥘Potřebné materiály

Moje jídlo vytváří 12 porcí, ale vše závisí na tom, jak velké nebo dokonce malé obchody snížíte. V některých případech vytvářím mini, stejně jako různé další příležitosti, které volím pro rozměr “jumbo”.

Seznam komponent není opravdu zdlouhavý. A pokud jste skutečně vytvořili nabídky Rice Krispies Deals dříve, chápete, že za získání chutné pochoutky toho moc nejde!

Máslo – špička slanosti vytváří tyto obchody s dobře máslovými a stabilizovanými.
Marshmallows – Mini-marshmallows mnohem lépe rozmrazují a snadno se vmísí přímo do zrna.
Vanilková esence – zahrnuje chuť i dobrou vůni.
Arašídové máslo – Sametová práce efektivně, ale pokud jste skutečně příznivcem chunky, zkuste to. Vyzkoušejte také ochucené arašídové máslo.
Rice Krispies Grain – “Break, Crack, Standout”, který se nikdy nemůže cítit svobodně!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

První krok

Vytvoření arašídového másla s rýží Krispie Deals není ve skutečnosti všechno složité – také mladí mladí lidé mohou snadno asistovat v kuchyni. Stačí dodržovat pokyny a budete skvěle fungovat.

Pokud jste skutečně zbrusu nový v získávání sladkých potravin, toto jídlo je vlastně fantastický začátek. Arašídové máslo vyřeší tyto nabídky bez škrábanců a spolu s vysokou prémií budete skutečně nadšeni.

Potřete máslem pánev na vaření 9×13 nebo si ji dokonce seberte spolu s pergamenovou . Zprávou pro snadné odstranění vašich obchodů s arašídovým máslem a rýže Krispie, až budou hotové.
Pokyny pro mikrovlnnou troubu: Vložte marshmallows a máslo do velké mixovací nádoby vhodné do mikrovlnné trouby. Zahřívejte 1 minutu přes energii, promíchejte, poté pokračujte v vytápění domu v 30sekundových krocích, dokud marshmallow skutečně úplně nerozmrznou. Sledujte na svém talíři, takže ve skutečnosti nemáte přepad.
Pokyny pro varnou desku: Zahřejte velký hrnec směrem k nástroji a rozmrazte ½ hrnku slaného másla. Zahrňte 15 uncí malých marshmallows, když je máslo skutečně rozmrazené, a také je promíchejte, abyste je všechny navrstvili v rozmraženém másle. Pokračujte v míchání, dokud marshmallow skutečně úplně nerozmrznou, poté je odstraňte z tepla.
Vmíchejte ½ polévkové lžíce vanilkové esence a také ½ hrnku sametového arašídového másla až do sametového a integrovaného stavu. Zahrňte 9 hrnků zrní Rice Krispies a 1 hrnek malých marshmallows a všechny je složte přímo do směsi marshmallow, dokud nebudou účinně zakryty.
Přesuňte směs přímo do připravené pánve pomocí máslové stěrky.

Poslední krok

Navoskované oblasti nebo dokonce čistých prstů (namazaných máslem nebo dokonce navlhčených spolu s posypem). Opatrně zatlačte směs rýžových křišťálů přímo do pánve na smažení. *Určitě nevkládejte zrno bezpečně, protože to jistě způsobí obtížné/husté zrno Rice Krispies. Jednoduše se ujistěte, že je rovnoměrně rozptýleno.
Sbírejte arašídové máslo s rýží Krispie se zabývá odděleně. Stejně jako umožnit všem z nich úžasné, stejně jako zavedené po dobu 1-2 hodin před nabídkou a řezání.